KURUMSAL

Kurumsal

Ferobi tekstil, çağımızın gereği olan modern yüksek kapasiteli makine ve ekipmanları ile birlikte profesyonel ve dinamik iş gücünü başta Avrupa ve ABD olmak üzere diğer uluslararası firmalara butik konsept tarzında hazırladığı koleksiyonlar ile büyük beğeni kazanmış ve üretimine 1996 yılında başlamış olup % 100 Türk sermayesi ile kuruldu. Ferobi Tekstil, İmalat ve ürünlerinde yüksek kalite prensibinden ödün vermeden zarafet, incelik ve şıklığı spor giyimine küçük nüanslarla ve belirgin çizgisi estetik görünümlü günlük spor aktivitesi ile birlikte spor giyimi uzun zaman aralıklarında giyindirmeyi hedeflemiş ve buradaki başarısından kaynaklanan gücünün tamamını ve sermayesini işine katarak gelişme sağladı.

Markanın değerini ve gücünü öngören firmamız 2000 yılından bu güne kadar geçen zamanda Ar-Ge çalışmalarına ve kurumsallaşma için büyük yatırımlar yapmış ve hızlı bir şekilde sonuçlar almıştır. Firmamız merkez Zeytinburnu nda Ferobi Tekstil ile birlikte yine 2. Şubemiz Sporium Life ve 3. Şubemiz İstanbul Laleli de Sporium Fashıon markası ile toptan satışı ve ihracatı yapmaktadır. Önemi bildiği markalaşma işlemini tamamlayarak piyasadaki özgün konumuma gelmiş bulundu.

Ferobi Tekstil’i kuran genç dinamik ve girişimci bir ruhla bünyesindeki vizyon sahibi yönetici ve idareci kadrosu eşliğinde, hedefinden bu güne kadar hiç şaşmadan direkt olarak başarıya odaklanmayı kendisine prensip edinmiş, bir ekip ruhuyla çalışmalarını üst düzeyde tutmayı her daim bilmişlerdir. Tasarım ekibimiz tarafından Dünya Modasına yön veren ülkeler ve çeşitli modaevi ve tasarım kulüpleri trendini yakından takip eden ve kendi hayal gücü ve yorumlarını da ekleyerek koleksiyonlar hazırlayan; modayı aşk, sevgi,ihtiras olarak tanımlayan, renkleri sevgi tomurcukları gibi adeta bir gökkuşağı ahenginde şekil veren, desen çizen, şık ve narin; bir kelebeğin kanadındaki o eşsiz ahengi, inceliği ve dizaynı veren O yüce yaratıcının tasarımını ve sizlerin hayal dahi edemediklerinizi Ferobi’ nin stil, tasarım ve dizayn ekibi tarafından hazırlanıp siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan onur duyarız.

Firmamız;Ferobi O bir sporcu, SPR Life sporla yaşa ve SPR Fashıon modanın merkezi sloganları ile tüm markaları ile Rusya, Polonya, Bulgaristan, Yunanistan, Macaristan, Portekiz, Romanya, Ukrayna, S. Arabistan, Mısır, Cezayir, Ürdün, İran, Irak, Lübnan ve Azerbancan ve Türkî Cumhuriyetleri'ne gerçekleştirdiği ihracatın yanı sıra Türkiye'de de shop in shop ve corner bayileri ile oluşturduğu dağıtım kanalını her geçen gün daha da genişletmektedir.


Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ

Kaliteden ödün vermeyen ve her şarta koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmek, eleştirilere açık objektif ve gerçekçi bir satış garantisi ile son tüketiciye kadar tüketici haklarınınkorunmasını sağlamak, sürekli gelişimi önemseyen, yeniliklere açık, etik değerlere sadık, rekabetçi, yarışmacı ve katılımcı bir yönetim tarzıyla ile hareket etmek, bireysel ekonomik faydadan ziyade toplumsal ekonomik fayda sağlayacak öncelikle Türkiye ve yakın kumşu ülkelerin daha geniş persfektifte dünya üzerindeki her insanın toplumsal gelişime katkıda bulunmak.

VİZYONUMUZ

Firmamızı yüzyılları aşabilecek ve nesilden nesile devam edebilen kurumsallaşmış bir markalar konseptinde spor giyim üzerine ilk akla gelen markaları oluşturmak, daima büyüme potansiyeli içinde ürün çeşitliliği ile önceliğimiz sağlık, stil, standartları olan kısacası 3S ile kalite ilkesinden ödün vermeyen bir düşünceyi bir arada sunarak tekstil hazır giyim pazarına yön veren ve öncülük eden bir dünya markası olmak.


Değerlerimiz

Duruşumuz ve 3S ilkemiz çerçevesinde Güven veren, mutlak memnuniyet hissettirmek bizim tek koşulumuzdur. İlişkilerimizin temelini oluşturan dürüstlük, doğruluk, sevgi ve saygı çerçevesinde İnsana, topluma, hayvanlara ve doğaya, çevreye, farklılıklara, emeğe, hakka ve hukuka saygılı bir yönetim anlayışı içinde firmamızın değerlerini koruyarak halka hizmet etmek Hak ka hizmet etmek düsturu ile topluma fayda sağlamak istiyoruz. Değer yaratmanın önceliği geçmişten gelen kültürümüzün bilgi beceri ve eğitim ve öğretimden geçtiğinin farkındayız ve en önemlisi de bildiklerimizi arkamızdan gelenlere aktararak kültürümüzün devamını sağlamış oluruz. Hayal ederseniz imkansız olan şeylerin bir gün mümkün olacağını herkse göstermek için hayallerimizin peşinden koşmayı asla bırakmayacağız.

Bir gün herkese OBİ SPORCU, OBİ ŞAMPİYON sloganını herkese öğretecek;

Bunu bir tutkunun esiri olmuş gibi okyonuslar ötesindeki bir atletde obi sporcu olduğunun farkına varacak. Obi Şampiyon diyecek.

Yeterki sen özgürce düşünmeye yelken aç.